Wielkanoc w domu - poradnik

2020-04-05

Redakcja „Przewodnika Katolickiego” przygotowała darmowy ebook do wydruku i na urządzenia mobilne z praktycznymi propozycjami dobrego przeżycia Triduum Paschalnego i Wielkanocy w domu. Zachęcamy do pobierania i udostępniania innym.

Poradnik można znaleźć na stronie Archidiecezji Gnieźnieńskiej - zapraszamy do stosowania i przekazywania informacji dalej.

Kliknij tutaj aby przejść na stronę Archidiecezji lub pobierz bezpośrednio z poniższych linków:

Ebook w formie PDF do wydruku → TUTAJ

Ebook w formie PDF na urządzenia mobilne → TUTAJ

Przypominam, że  dostępna będzie również transmisja z Katedry Gnieźnieńskiej na stronie internetowej naszej archidiecezji (Msza Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek i Liturgia na cześć Męki Pańskiej w Wielki Piątek o godz. 18.00, Wigilia Paschalna o godz. 20.00, Msza w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego godz. 10.00).