Remont wieży - list

List Księdza Proboszcza i Rady Parafialnej

Łubowo, dnia 14.02.2014r.

Drodzy Parafianie

Mieszkamy na terenie, gdzie znajdują się korzenie polskiego chrześcijaństwa. Fakt ten zobowiązuje nas do szczególnej dbałości o dobro i "perły" kultury chrześcijańskiej. Niewątpliwie taką "perełką" jest nasz drewniany kościół parafialny w Łubowie, pochodzący z XVII wieku, który wymaga bardzo kosztownego remontu.

Pomimo znaczącego wsparcia ze środków zewnętrznych potrzebne jest wsparcie finansowe ze strony nas wszystkich, którzy czujemy się odpowiedzialni za naszą parafię.

Pierwsze spontaniczne wpłaty pozwalają nam przypuszczać, że prośba o pomoc materialną spotka się ze zrozumieniem.

Budujemy dla siebie i potomnych. Okazja uczestniczenia w tak dużym dziele nie trafia się często - pokażmy jaką jedność stanowimy.

Prosząc o pomoc, zapewniamy o modlitwie i pamięci.

Rada Parafialna wraz z ks. prob. Janem Łykowskim