Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 6 września 2015

2015-09-06

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia z dzisiejszej niedzieli

1. We wtorek 8 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz.18.00 wraz z poświęceniem ziarna siewnego.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę po Mszy św. o godz.18.00

3. Spotkanie czÅ‚onków Å»ywego RóżaÅ„ca i Adoratorek NajÅ›wiÄ™tszego Serca Pana Jezusa odbÄ™dzie siÄ™ w przyszÅ‚Ä… niedzielÄ™ 13 wrzeÅ›nia po Mszy Å›w. o godz.9.30

4. Ofiary zbierane za tydzień - w drugą niedzielę miesiąca - przeznaczamy na cele gospodarcze parafii.

5. W czwartek 17 września przybędzie do naszej parafii ks. bp Krzysztof Wętkowski, aby podczas wizytacji pasterskiej udzielić Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Msza św. będzie sprawowana o godz.17.00 w kościele filialnym.

6. Za dwa tygodnie, w niedzielÄ™ 20 wrzeÅ›nia po Mszy Å›w. o godz.11.30 bÄ™dzie spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowujÄ… siÄ™ do I Komunii Å›w. w 2016 roku.

7. „Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a.