Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 5 kwietnia 2015r.

2015-04-05

1. SkÅ‚adam podziÄ™kowanie wszystkim osobom, które przyczyniÅ‚y siÄ™ do godnego pzreżywania Triduum Sacrum i ÅšwiÄ…t Zmartwychwstania PaÅ„skiego: dekoratorom OÅ‚tarza Adoracji - tzw. „Ciemnicy” i Grobu PaÅ„skiego, ofiarodawcom na zakup kwiatów, adoratorom NajÅ›wiÄ™tszego Sakramentu, strażakom za trzymanie warty przy Grobie Chrystusa oraz caÅ‚ej sÅ‚użbie liturgicznej za wierne trwanie przez te wszystkie dni przy Panu Jezusie - „Bóg zapÅ‚ać”.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środy podczas Mszy św. o godz.18.00

3. W piÄ…tek oktawy wielkanocnej nie obowiÄ…zuje wstrzemięźliwość od pokarmów miÄ™snych.

4. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w sobotę 11 kwietnia

5. Za tydzieÅ„, 12 kwietnia po Mszy Å›w. o godz.9.30 bÄ™dzie spotkanie czÅ‚onków Å»ywego RóżaÅ„ca oraz Adoratorek NajÅ›wiÄ™tszego Sakramentu.

6. Jutro, podczas Mszy św. zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski, a za tydzień - w drugą niedzielę miesiąca- na cele gospodarcze naszej parafii.

7. Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a