Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 4 grudnia 2016r.

2016-12-04

1. Parafian i Gości zapraszam do uczestniczenia razem z dziećmi we Mszę św. roratnej - we wtorki, czwartki i piątki o godz.17.00 w kościele filialnym.

2. We wtorek 6 grudnia będziemy przeżywać dzień poświęcony Patronowi naszej parafii - Św. Mikołajowi. Msza św. odpustowa będzie sprawowana w kościele filialnym o godz.18.00

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę podczas Mszy św. o godz.18.00 ( w kościele filialnym )

4. W czwartek 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Podczas Mszy św. o godz.17.00 poświęcę medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

5. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła, a dzisiaj - po Mszach św. zbieramy na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

6. Opłatki wigilijne oraz świece można nabywać codziennie przed lub po Mszy św. w zakrystii.