Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 31 października 2021r.

2021-10-31

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia duszpasterskie z dzisiejszej niedzieli.

Msze święte są odprawiane:

- w niedziele o godz.8.00 - 9.30 - 11.30 w kościele filialnym

- w dni powszednie - od poniedziałku do soboty - o godz.17.00 w kościele parafialnym

Jutro, w uroczystość Wszystkich Świętych - Msze św. będą odprawiane o godz.8.00 i 9.30 w kościele filialnym.

Modlitwa różańcowa na cmentarzu o godz.11.00

We wtorek - w Dzień Zaduszny - Msze św. o godz.9.00 i 17.00 w kościele filialnym.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę podczas Mszy św. o godz.17.00

Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek 5 listopada od godz.8.00

Spowiedź św. w pierwszy piątek miesiąca od godz.15.15 do 16.30 oraz po Mszy św. o godz.17.00 w kościele parafialnym.

Wymienianki jednorazowe można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii przed i po Mszach św. W intencji zmarłych, których imiona i nazwiska wypiszemy na kartkach, ofiarujemy modlitwę w dni powszednie od wtorku 2 listopada ( Dzień Zaduszny ) do poniedziałku 8 listopada od godz.16.30 do wieczornej Mszy św. o godz.17.00

Wymienianki roczne można składać przez cały miesiąc listopad. Za tych zmarłych będziemy się modlić od I Niedzieli Adwentu.

Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku - bezpośrednio po Mszy św. ( oprócz pierwszych piątków miesiąca i świąt )

Przypominam o terminowym uiszczaniu opłat ( po 20 latach ) za miejsca na cmentarzu.

Nr konta: Parafia pw. św. Mikołaja w Łubowie, 62-260 Łubowo

SOS dla Ziemi Świętej” - RATUJMY CHRZEŚCIJAN Z BETLEJEM

Wyrażamy solidarność z wyznawcami Chrystusa na Jego ziemi i chcemy im pomagać. Od wielu już lat trwa konflikt pomiędzy palestyńskimi muzułmanami a Izraelczykami. Zbrojne starcia pochłonęły wiele ofiar. Konsekwencje tego konfliktu dotykają również chrześcijan, którzy są prześladowani i dyskryminowani. Coraz więcej chrześcijan traci pracę, a jeśli już ja ma, zarobki nie wystarczają na godziwe warunki życia.

W kampanii „SOS dla Ziemi Świętej” proponujemy zakup wyrobów z drewna oliwnego, wykonanych przez chrześcijan z Betlejem. W ofercie znajdziemy różańce, krzyże, figurki świętych, szopki betlejemskie, ozdoby bożonarodzeniowe, świecznik na stół świąteczny. Nabywając wyroby naszych Braci i Sióstr z Ziemi Świętej dajemy im pracę i pomagamy godnie żyć. W sobotę 30 i niedzielę 31 października podczas Mszy świętych dowiemy się o wiele więcej od siostry Karoliny.