Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 30 października 2016r.

2016-10-30

1. Jutro, w poniedziaÅ‚ek 31 października odprawimy ostatnie nabożeÅ„stwo różaÅ„cowe po Mszy Å›w. o godz.17.30

2. We wtorek 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych.Msze św. będą sprawowane o godz.8.00 w kościele parafialnym, o godz.9.30 w kościele filialnym i o godz.13.00 na cmentarzu (przy sprzyjającej pogodzie) Po Mszy św. będzie procesja i modlitwa za zmarłych. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczamy na potrzeby Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.

3. W Å›rodÄ™ 2 listopada wspominamy Wszystkich Wiernych ZmarÅ‚ych. Modlimy siÄ™ szczególnie za dusze w czyśćcu. Msze Å›w. bÄ™dÄ… odprawiane: - o godz. 9.00 w koÅ›ciele filialnym; po Mszy Å›w. procesja z modlitwa za zm. - o godz.18.00 również w koÅ›ciele filialnym. Przed MszÄ… Å›w. o godz.17.30 bÄ™dziemy modlitwa różaÅ„cowa za naszych zmarÅ‚ych.

4. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek 4 listopada od godz.8.00

5. Spowiedź św. w pierwszy piątek miesiąca od godz.16.00

6. Wymienianki jednorazowe można skÅ‚adać w biurze parafialnym lub w zakrystii. W intencji zmarÅ‚ych, których nazwiska bÄ™dÄ… wypisane na kartkach ofiarujemy modlitwÄ™ w dni powszednie od czwartku 3 listopada do Å›rody 9 listopada o godz.17.10

Wymienianki roczne można składać przez cały miesiąc listopad. Za tych zmarłych będziemy się modlić od pierwszej niedzieli Adwentu ( 27/11)