Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 30 czerwca 2024r.

2024-06-30

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia duszpasterskie z dzisiejszej niedzieli

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pi─ůtek i sobota miesi─ůca. W czwartek modlimy si─Ö o nowe i ┼Ťwi─Öte powo┼éania do s┼éu┼╝by kap┼éa┼äskiej, zakonnej i misyjnej szczególnie z naszej parafii. W pi─ůtek od g. 8:30 odwiedz─Ö chorych. Gdyby kto┼Ť nie by┼é zg┼éoszony na list─Ö sta┼é─ů prosz─Ö o zg┼éoszenie w zakrystii. Od 17:00 spowied┼║ w ko┼Ťciele parafialnym.
  2. Msze ┼Üw. od poniedzia┼éku do soboty w ko┼Ťciele parafialnym, w niedziel─Ö we filialnym.
  3. Biuro parafialne czynne w poniedzia┼éek, ┼Ťrod─Ö, czwartek i pi─ůtek  bezpo┼Ťrednio po Mszy ┼Ťw. wieczornej.
  4. We wtorek 2 lipca na 18:00 Msza Św. odpustowa ku czci Pani Pobiedzisk w pobiedziskiej farze. Ks. kan. Proboszcz serdecznie zaprasza.
  5. Wyje┼╝d┼╝aj─ůcym na wakacje ┼╝yczymy bezpiecznego i dobrego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Eucharystii.
  6. Podzi─Ökowania dla ofiarodawców za wp┼éaty na utrzymanie naszej parafii.

Zapowiedzi przed┼Ťlubne:

Hubert Piechowiak, st. wolnego, par. Łubowo

Weronika Szychowska, st. Wolnego, par. Łubowo

Nr konta:

Parafia rzymskokatolicka pw. ┼Ťw. Miko┼éaja, 62-260 ┼üubowo

Bank Spó┼édzielczy w Gnie┼║nie, oddzia┼é ┼üubowo 05 9065 0006 0240 0099 0835 0001