Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 30 czerwca 2024r.

2024-06-30

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania do służby kapłańskiej, zakonnej i misyjnej szczególnie z naszej parafii. W piątek od g. 8:30 odwiedzę chorych. Gdyby ktoś nie był zgłoszony na listę stałą proszę o zgłoszenie w zakrystii. Od 17:00 spowiedź w kościele parafialnym.
  2. Msze Św. od poniedziałku do soboty w kościele parafialnym, w niedzielę we filialnym.
  3. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę, czwartek i piątek  bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  4. We wtorek 2 lipca na 18:00 Msza Św. odpustowa ku czci Pani Pobiedzisk w pobiedziskiej farze. Ks. kan. Proboszcz serdecznie zaprasza.
  5. Wyjeżdżającym na wakacje życzymy bezpiecznego i dobrego wypoczynku. Nie zapominajmy o niedzielnej Eucharystii.
  6. Podziękowania dla ofiarodawców za wpłaty na utrzymanie naszej parafii.

Zapowiedzi przedślubne:

Hubert Piechowiak, st. wolnego, par. Łubowo