Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 3 czerwca 2018r.

2018-06-03

1. Dziękuję wszystkim rodzinom, osobom, które przygotowały ołtarze, dekoracje w święto Bożego Ciała, oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób okazali dobre serce i przez wypełnianie rozmaitych posług uczestniczyli w manifestacji wiary w Boga utajonego w Najświętszym Sakramencie.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz.18.00

3. W czwartek 7 czerwca na zakończenie oktawy Bożego Ciała będzie procesja do czterech ołtarzy przygotowanych przez mieszkańców wiosek: 1- Fałkowa 2- Rzegnowa 3- Pierzyska 4- Leśniewa

Po procesji będzie poświęcenie wianków i ziół.

4. Za tydzień, w niedzielę 10 czerwca po Mszy św. o godz.9.30 będzie spotkanie członków Żywego Różańca i Adoratorów Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. Dzisiaj, po Mszach św. będzie możliwość złożenia ofiary na świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie, a za tydzień - w drugą niedzielę miesiąca na cele gospodarcze nasze parafii.

6. Dziękuję Parafianom i Dobroczyńcom za ofiary na remont naszego zabytkowego kościoła parafialnego.

Numer konta:

Parafia pw. Św. Mikołaja w Łubowie 62-260 ŁUBOWO