Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 27 września 2015

2015-09-27

1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz.11.30 będzie spotkanie z gimnazjalistami klas trzecich, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w przyszłym roku oraz z ich rodzicami.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę podczas Mszy św. o godz.18.00

3. Msze św. w październiku - oprócz środy i soboty - będą odprawiane o godz.17.30; po Mszy św. - modlitwa różańcowa.

4. Msze św. w środy i soboty o godz.18.00; Różaniec w środy po Mszy św.

5. Różaniec dla dzieci we wtorki i piątki o godz.16.00, a młodzież z gimnazjum przewodniczy modlitwie różańcowej w czwartki po Mszy św.

6. Spowiedź św. w pierwszy piątek miesiąca od godz.15.30 dla dzieci i od godz.16.30 dla młodzieży i dorosłych.

7. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w sobotę 3 października od godz.8.00

8. W środę 7 października - w święto Matki Bożej Różańcowej o godz.17.00 w kościele filialnym będzie sprawowana Msza św. w intencji członków Żywego Różańca, a także poświęcenie różańców dzieciom, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

9. „Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.

Zapowiedzi przedślubne:

Lewandowska Monika, st. wolnego,zam. Łopienno Radosław Nowak, st. wolnego, zam. Łubowo