Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 26 czerwca 2022r.

2022-06-26

DziÄ™kujÄ™ rodzinom, wszystkim osobom, które przygotowaÅ‚y oÅ‚tarze, dekoracje na zakoÅ„czenie oktawy Bożego CiaÅ‚a oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób okazali dobre serce i przez wypeÅ‚nianie rozmaitych posÅ‚ug uczestniczyli w manifestacji wiary w Boga utajonego w NajÅ›wiÄ™tszym Sakramencie.

Msze św. niedziele - w kościele filialnym - o godz.8.00 - 9.30 -11.30

W poniedziałek, środę, czwartek, piątek, sobotę o godz.18.00 w kościele parafialnym.

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.00

Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek 1lipca.

Spowiedź św. w pierwszy piątek miesiąca od godz.16.00

Biuro parafialne czynne od poniedziaÅ‚ku do piÄ…tku bezpoÅ›rednio po Mszy Å›w. ( oprócz pierwszych piÄ…tków miesiÄ…ca i Å›wiÄ…t )