Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 22 listopada 2015

2015-11-22

1. Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla WszechÅ›wiata Po Mszy Å›w. o godz.9.30 odmówimy przed wystawionym NajÅ›wiÄ™tszym Sakramentem litaniÄ™ do Serca Pana Jezusa.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę podczas Mszy św. godz.18.00

3. Spotkanie z gimnazjalistami przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i ich rodzicami odbędzie się za tydzień po Mszy św. o godz.11.30

4. Wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym lub zakrystii przed i po Mszy św. Za tych zmarłych będziemy się modlić, począwszy od pierwszej niedzieli Adwentu tj. od 29 listopada.

5. W prrzyszÅ‚Ä… niedzielÄ™ poÅ›wiÄ™cÄ™ opÅ‚atki wigilijne, które bÄ™dzie można nabyawać przed lub po Mszy Å›w.

6. Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a.