Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 20.10.2013r.

2013-10-21

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia z niedzieli 20 października 2013r.

Ogłoszenia duszpasterskie - 20 października 2013 roku

1. Msze św. w miesiącu październiku - oprócz środy i soboty - są odprawiane o godz.17.30; po Mszy św. modlitwa różańcowa.

2. Msze św. w środy i soboty o godz. 18.00; Różaniec w środy po Mszy św.

3. Różaniec dla dzieci we wtorki i piątki o godz.16.00, a młodzież z gimnazjum przewodniczy modlitwie różańcowej w czwartki po Mszy św.

4. Dzisiaj, o godz.13.00 w Domu Kultury będzie spotkanie osób samotnych i starszych z okazji Tygodnia Miłosierdzia, zorganizowane przez Zespół Charytatywny.

5. Również dzisiaj o godz.15.00 w Fałkowie będzie poświęcenie nowego krzyża, postawionego blisko ronda, w sąsiedztwie szkoły, a o godz.16.00 w Chwałkówku.

6. Spotkanie ministrantów i lektorów przed Uroczystością Wszystkich Świętych odbędzie się w piątek 25 października o godz. 16.30

7. Wymienianki jednorazowe można składać w biurze parafialnym (przed Mszą św.) lub w zakrystii (po Mszy św.) W intencji tych zmarłych będziemy się modlić przez cały tydzień w dni powszednie od poniedziałku 4 do soboty 9 listopada o godz.17.00 Wymienianki roczne można składać od przyszłej niedzieli, przez cały miesiąc listopad. Za tych zmarłych będziemy się modlić, począwszy od pierwszej niedzieli Adwentu.

8. Bóg zapłać za ofiary na zapłacenie należności za abonament systemu p. pożarowego w kościele parafialnym.

9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy kwotę 825 zł ( w tym 153,80 zł Gimnazjum w Łubowie) na fundusz stypendialny Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".

10. " Przewodnik Katolicki" jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.