Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 19 marca 2017r.

2017-03-20

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym - w niedziele podczas Mszy św. o godz.9.30

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę podczas Mszy św. o godz.18.00

3. Droga Krzyżowa dla dzieci w piątki o godz.16.00, a dla młodzieży             i dorosłych o godz.17.30

4. Dzisiaj, po Mszy św. o godz.11.30 będzie spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. Po Mszach św. - na prośbę Komisji Episkopatu Polski ds. Misji - przeprowadzimy zbiórkę ofiar na dzieła misyjne.

6. Za tydzień, w niedzielę 26 marca rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy 29 marca.

Miło mi poinformować, że nasza Parafia pozyskała środki na remont drewnianego kościoła w Łubowie. Renowacja kościoła została zapoczątkowana remontem wieży. Teraz przyszedł czas na dokończenie działań. Niebawem zostanie podpisana umowa o dofinansowanie projektu (85% kosztów kwalifikowalnych).

Z Bożą pomocą i tym razem nam się uda.