Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 19 czerwca 2022r.

2022-06-19

DziÄ™kujÄ™ rodzinom, wszystkim osobom, które przygotowaÅ‚y oÅ‚tarze, dekoracje w Å›wiÄ™to Bożego CiaÅ‚a oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób okazali dobre serce i przez wypeÅ‚nianie rozmaitych posÅ‚ug uczestniczyli w manifestacji wiary w Boga utajonego w NajÅ›wiÄ™tszym Sakramencie.

Msze św. niedziele - w kościele filialnym - o godz.8.00 - 9.30 -11.30

Od poniedziałku do piątku - w kościele filialnym - o godz.18.00

W sobotę o godz.18.00 w kościele parafialnym.

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.00

W czwartek 23 czerwca zakoÅ„czenie Oktawy Bożego CiaÅ‚a. Procesja z NajÅ›wiÄ™tszym Sakramentem wokóÅ‚ koÅ›cioÅ‚a filialnego do czterech oÅ‚tarzy przygotowanych przez:

1/ rodziców i uczniów klas VIII ze szkoÅ‚y w FaÅ‚kowie

2/ mieszkaÅ„ców Rzegnowa

3/ mieszkaÅ„ców wsi Pierzyska

4/ mieszaÅ„ców LeÅ›niewa

Po procesji bÄ™dzie poÅ›wiÄ™cenie wianków i zióÅ‚.

Zapraszam nauczycieli, uczniów i rodziców, aby podziÄ™kować Panu Bogu za miniony rok szkolny i prosić o Boże bÅ‚ogosÅ‚awieÅ„stwo i opiekÄ™ NajÅ›wiÄ™tszej Maryi Panny na czas wakacji.

W piątek 24 czerwca - uroczystość Najświętszego Serca Pana. Msza św. w kościele filialnym o godz.18.00

Biuro parafialne czynne od poniedziaÅ‚ku do piÄ…tku bezpoÅ›rednio po Mszy Å›w. ( oprócz pierwszych piÄ…tków miesiÄ…ca i Å›wiÄ…t )