Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 17 maja 2020r.

2020-05-17

Msze święte - od poniedziałku do soboty włącznie - są odprawiane w kościele parafialnym o godz.18.00 w niedziele - w kościele filialnym o godz.8.00, 9.30 i 11.30 Możliwość przystąpienia do spowiedzi św. przed lub po Mszy św.

Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny są odprawiane przed wystawionym Najświętszym Sakramentem po wieczornej Mszy św.

Od poniedziałku do środy przypadają tzw. Dni krzyżowe – Dni Modlitw o Dobre Urodzaje i za Kraje Głodujące.

W piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego ( 31 maja )

Za trzy tygodnie, w uroczystość Trójcy Przenajświętszej ( 7 czerwca ) kończy się okres spowiedzi i Komunii wielkanocnej.

Przypominam, iż kontener do śmieci na cmentarzu parafialnym, służy do umieszczania w nim tylko i wyłącznie odpadów pochodzących z grobów na naszym cmentarzu. Uschnięte kwiaty, ziemię, gałęzie proszę składać obok kontenera. Będzie też osobny pojemnik na szkło. Ponownie apeluję, aby nie umieszczać w kontenerze śmieci przywożonych z domów, oraz innych miejsc, gdzie są wykonywane prace remontowe, malarskie, czy z warsztatów samochodowych, itp. Dzięki systemowi monitorowania, takie nieuczciwe osoby ( m.in. z Mnichowa, a także z naszej parafii ) zostały obciążone kosztami wywozu.

Parafianom i Dobroczyńcom dziękuję za złożone w minionym tygodniu ofiary na utrzymanie naszej parafii. Nr konta: Parafia pw. św. Mikołaja w Łubowie, 62-260 Łubowo