Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 17 kwietnia 2022r.

2022-04-17

PodziÄ™kowanie dla wszystkich osób, które przyczyniÅ‚y siÄ™ do dobrego przeżywania Triduum Sacrum i ÅšwiÄ…t Zmartwychwstania Chrystusa: dekoratorom OÅ‚tarza Adoracji i Grobu PaÅ„skiego, ofiarodawcom na zakup kwiatów, adoratorom NajÅ›wiÄ™tszego Sakramentu, sÅ‚użbie liturgicznej za wierne trwanie przez te dni przy Panu Jezusie.

Msze święte w Poniedziałek Wielkanocny o godz.8.00, 9.30 i 11.30

od wtorku do soboty o godz.18.00 w kościele filialnym.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy - w środę podczas Mszy św. o godz.18.00

W piÄ…tek w oktawie Wielkanocy nie obowiÄ…zuje wstrzemięźliwość od pokarmów miÄ™snych.

Biuro parafialne czynne od poniedziaÅ‚ku do piÄ…tku bezpoÅ›rednio po Mszy Å›w. ( oprócz pierwszych piÄ…tków miesiÄ…ca i Å›wiÄ…t )