Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 16 października 2016r.

2016-10-16

1. Msze św. w październiku - oprócz środy i soboty – są odprawiane o godz.17.30 Po Mszy św. - modlitwa różańcowa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

2. Msze św. w środy i soboty o godz.18.00 Różaniec w środę przed Mszą św. o godz.17.30

3. Różaniec dla dzieci we wtorki i piątki o godz.16.00, a młodzież przewodniczy modlitwie różańcowej w czwartki po Mszy św.

4. Dzisiaj o godz.13.30 w Domu Kultury będzie spotkanie osób samotnych i starszych z okazji Tygodnia Miłosierdzia.

5. Wymienianki jednorazowe można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii. W intencji zmarłych których nazwiska będą wypisane na kartkach ofiarujemy modlitwę w dni powszednie od czwartku 3 listopada do środy 9 listopada o godz.17.10

Wymienianki roczne można składać przez cały miesiąc listopad. Za tych zmarłych będziemy się modlić od pierwszej niedzieli Adwentu ( 27 /11 )

6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 918 zł ( w tym 234 zł Gimnazjum w Łubowie) na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.