Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 16 kwietnia 2017r.

2017-04-16

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia duszpasterskie z Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego

1. DziÄ™kujÄ™ Wam wszystkim, którzy przyczyniliÅ›cie siÄ™ do dobrego przeżywania Triduum Sacrum i ÅšwiÄ…t Zmartwychwstania Chrystusa: dekoratorom OÅ‚tarza Adoracji i Grobu PaÅ„skiego, ofiarodawcom na zakup kwiatów, adoratorom NajÅ›wiÄ™tszego Sakramentu, strażakom oraz caÅ‚ej sÅ‚użbie liturgicznej za wierne trwanie przez te dni przy Panu Jezusie.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę podczas Mszy św. o godz.18.00

3. W piÄ…tek oktawy Wielkanocy nie obowiÄ…zuje wstrzemięźliwość od pokarmów miÄ™snych.

4. Spotkanie gimnazjalistów klas III – przygotowujÄ…cych siÄ™ do przyjÄ™cia Sakramentu Bierzmowania bÄ™dzie w Å›rodÄ™ 26 kwietnia podczas Mszy Å›w. o godz.18.00 w koÅ›ciele parafialnym.