Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 15 listopada 2020r.

2020-11-15

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia duszpasterskie z dzisiejszej niedzieli

Msze ┼Ťw. w poniedzia┼éek, wtorek, czwartek, pi─ůtek b─Öd─ů odprawiane o godz.17.00 w ko┼Ťciele parafialnym ( max. 15 osób )

W ┼Ťrod─Ö i sobot─Ö o godz.18.00 - w ko┼Ťciele parafialnym. Msze ┼Ťw. w niedziele - w ko┼Ťciele filialnym o godz.8.00, 9.30, 11.30 ( max. 20 osób)

Nowenn─Ö do Matki Bo┼╝ej Nieustaj─ůcej Pomocy odprawiamy w ┼Ťrod─Ö po Mszy ┼Ťw. o godz.18.00

Za tydzie┼ä, w niedziel─Ö 22 listopada b─Ödziemy prze┼╝ywa─ç uroczysto┼Ť─ç Chrystusa Króla Wszech┼Ťwiata.

Wymienianki roczne mo┼╝na sk┼éada─ç przez ca┼éy miesi─ůc listopad. Za tych zmar┼éych b─Ödziemy si─Ö modli─ç od pierwszej niedzieli Adwentu.

Za dwa tygodnie, w niedziel─Ö 29 listopada – I Niedziel─Ö Adwentu po┼Ťwi─Öc─Ö op┼éatki wigilijne, które b─Ödzie mo┼╝na nabywa─ç przed lub po Mszach ┼Ťw. w zakrystii.

Ofiary zbierane dzisiaj podczas Mszy ┼Ťw. przeznaczymy na cele gospodarcze naszej parafii.

Przypominam, i┼╝ kontener do ┼Ťmieci przy cmentarzu parafialnym, s┼éu┼╝y do umieszczania w nim odpadów pochodz─ůcych wy┼é─ůcznie z grobów na naszym cmentarzu. Przypominam równie┼╝ o terminowym uiszczaniu op┼éat ( po 20 latach ) za miejsca na cmentarzu.

Biuro parafialne czynne od poniedzia┼éku do pi─ůtku bezpo┼Ťrednio po Mszy ┼Ťw. ( oprócz pierwszych pi─ůtków miesi─ůca )

Dzi─Ökuj─Ö Parafianom i Dobroczy┼äcom za ofiary na utrzymanie naszej parafii. Nr konta: Parafia pw. ┼Ťw. Miko┼éaja w ┼üubowie, 62-260 ┼üubowo