Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 14 czerwca 2015r.

2014-06-14

1. DziÄ™kujÄ™ rodzinom, osobom z poszczególnych wiosek, które przygotowaÅ‚y oÅ‚tarze i dekoracje w Oktawie Bożego CiaÅ‚a, pocztom sztandarowym, mÅ‚odzieży, dzieciom sypiÄ…cym kwiaty, oraz wszystkim, którzy czynnie uczestniczyli w manifestacji wiary w Boga utajonego w NajÅ›wiÄ™tszym Sakramencie.

2. Dzisiaj, po Mszy Å›w. o godz.9.30 bÄ™dzie spotkanie czÅ‚onków Å»ywego RóżaÅ„ca oraz Adoratorek NajÅ›wiÄ™tszego Serca Pana Jezusa.

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.00

4. Ofiary zbierane dzisiaj podczas Mszy św. (druga niedziela miesiąca) przeznaczamy na cele gospodarcze naszej parafii.

5. Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a.