Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 13 września 2015

2015-09-13

1. Dzisiaj rozpoczyna siÄ™ TydzieÅ„ Wychowania – Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, MÅ‚odzież i Wychowanków.

2. Po Mszy Å›w. o godz.9.30 odbÄ™dzie siÄ™ spotkanie czÅ‚onków Å»ywego RóżaÅ„ca i Adoratorek NajÅ›wiÄ™tszego Serca Pana Jezusa

3. Jutro, w poniedziałek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza św. o godz.18.00 w intencji Parafian. Po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę po Mszy św. o godz.18.00

5. W czwartek 17 września przybędzie do naszej parafii ks. bp Krzysztof Wętkowski, aby dokonać wizytacji pasterskiej. Podczas Mszy św. o godz.17.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży.

6. W piÄ…tek 18 wrzeÅ›nia – Å›wiÄ™to Å›w. StanisÅ‚awa Kostki, patrona Polski, jak również dzieci i mÅ‚odzieży. Msza Å›w. o godz.18.00

7. Za dwa tygodnie, w niedzielÄ™ 20 wrzeÅ›nia po Mszy Å›w. o godz.11.30 bÄ™dzie spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowujÄ… siÄ™ do I Komunii Å›w. w 2016 roku.

8. „Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a.