Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 13 listopada 2016r.

2016-11-13

1. Dzisiaj, po Mszy Å›w. o godz.9.30 bÄ™dzie spotkanie czÅ‚onków Å»ywego RóżaÅ„ca i Adoratorów NajÅ›wiÄ™tszego Serca Pana Jezusa.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę po Mszy św. o godz.18.00

3. Za tydzieÅ„ przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla WszechÅ›wiata Po Mszy Å›w. o godz.9.30 odmówimy przed NajÅ›wiÄ™tszym Sakramentem litaniÄ™ do Serca Pana Jezusa.

4. Wymienianki roczne można składać przez cały miesiąc listopad. Za tych zmarłych będziemy się modlić od pierwszej niedzieli Adwentu ( 27/11)

5. Ofiary zbierane dzisiaj podczas Mszy Å›w. przeznaczamy na opÅ‚acenie rachunków za utylizacjÄ™ Å›mieci z cmentarza, a przed koÅ›cioÅ‚em na pomoc dla przeÅ›ladowanych chrzeÅ›cijan w Iraku.