Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 06 czerwca 2021r.

2021-06-06

Msze święte w tym tygodniu są odprawiane:

- w niedziele o godz.8.00 - 9.30 - 11.30 - w kościele filialnym - od poniedziałku do piątku o godz.18.00 - w kościele filialnym - w sobotę o godz.18.00 - w kościele parafialnym

Dziękuję rodzinom, osobom, które przygotowały ołtarze, dekoracje w święto Bożego Ciała, oraz tym, którzy w jakikolwiek sposób okazali dobre serce i przez wypełnianie rozmaitych posług uczestniczyli w manifestacji wiary w Boga utajonego w Najświętszym Sakramencie.

Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa są odprawiane w dni powszednie po wieczornej Mszy św.

W czwartek 10 czerwca przypada zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz.18.00 w kościele filialnym. Po Mszy św. wyruszymy w procesji z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy przygotowanych przez mieszkańców wiosek: 1- Fałkowa 2- Rzegnowa 3- Pierzyska 4- Leśniewa. Po procesji - poświęcenie wianków i ziół

W piątek 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa podziękujemy - z dziećmi, które obchodzą pierwszą rocznicę przystąpienia do Komunii św. i ich rodzicami - za tę wielką łaskę.

Przypominam o terminowym uiszczaniu opłat ( po 20 latach ) za miejsca na cmentarzu.

Biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy św. ( oprócz pierwszych piątków miesiąca i świąt )

Dziękuję Parafianom i Dobroczyńcom za ofiary na konserwację kościoła parafialnego, a także na opłacanie rachunków związanych z utrzymaniem dzieł parafialnych.

Nr konta: Parafia pw. św. Mikołaja w Łubowie, 62-260 Łubowo