Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 02 października 2016r.

2016-10-02

1. Msze Å›w. w październiku - oprócz Å›rody i soboty - bÄ™dÄ… odprawiane o godz.17.30 Po Mszy Å›w. - modlitwa różaÅ„cowa przed wystawionym NajÅ›wiÄ™tszym Sakramentem.

2. Msze Å›w. w Å›rody i soboty o godz.18.00 Różaniec w Å›rodÄ™ po Mszy Å›w.

3. Różaniec dla dzieci we wtorki i piÄ…tki o godz.16.00, a mÅ‚odzież przewodniczy modlitwie różaÅ„cowej w czwartki Mszy Å›w.

4. W czwartek 6 października po Mszy Å›w. o godz.17.00 bÄ™dzie spotkanie czÅ‚onków Å»ywego RóżaÅ„ca i Adoratorek NajÅ›wiÄ™tszego Serca Pana Jezusa.

5. W piÄ…tek 7 października odwiedzÄ™ chorych z posÅ‚ugÄ… sakramentalnÄ… od godz.8.00 O godz. 16.00 poÅ›wiÄ™cÄ™ różaÅ„ce dzieciom, które przygotowujÄ… siÄ™ do I Komunii Å›w. Spowiedź Å›w. w tym dniu ( pierwszy piÄ…tek miesiÄ…ca ) od godz.16.00

6. Ofiary zbierane podczas Mszy Å›w. za tydzieÅ„ (druga niedziela miesiÄ…ca) przeznaczamy na cele gospodarcze naszej parafii, a po Mszach Å›w. do puszek - przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a – na fundusz stypendialny Fundacji „DzieÅ‚o Nowego TysiÄ…clecia”

7. Za dwa tygodnie, w niedzielÄ™ 16 października o godz.13.30 w Domu Kultury bÄ™dzie spotkanie osób samotnych i starszych z okazji Tygodnia MiÅ‚osierdzia.