Ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 02 grudnia 2018r.

2018-12-02

I Niedziela Adwentu

- Dzisiaj, po Mszy św. o godz.11.30 będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania i ich rodziców.

- Msza św. ku czci Najświętszej Maryi Panny zwana „Rorate” jest odprawiana we wtorki, czwartki i piątki o godz.17.00

- Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę po Mszy św. o godz.18.00

- W czwartek 6 grudnia będziemy przeżywać dzień poświęcony Patronowi naszej parafii - św. Mikołajowi. Msza św. odpustowa będzie sprawowana o godz.18.00

- Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek 7 grudnia od godz.8.00

- Spowiedź św. w pierwszy piątek miesiąca od godz.15.30

- Za tydzień, w niedzielę 9 grudnia podczas Mszy św. o godz.11.30 poświęcę medaliki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św., a po Mszy św. będzie spotkanie z nimi i ich rodzicami.

- Za tydzień ( w drugą niedzielę miesiąca ) podczas Mszy św. będziemy zbierać ofiary na ogrzewanie kościoła, a po Mszach św. na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

- Poświęcone opłatki wigilijne można nabywać codziennie w zakrystii przed i po Mszy św.

- Dziękuję Parafianom i Dobroczyńcom za ofiary na remont naszego zabytkowego kościoła parafialnego.

Numer konta:

Parafia rzymskokatolicka pw. św. Mikołaja w Łubowie 62-260 ŁUBOWO