Ogłoszenia duszpasterskie z 16 listopada 2014r.

2014-11-16

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia z niedzieli 16 listopada 2014r.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środę o godz.18.00

2. Za tydzieÅ„ przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla WszechÅ›wiata. Po Mszy Å›w. o godz.9.30 odmówimy przed wystawionym NajÅ›wiÄ™tszym Sakramentem litaniÄ™ do Serca Pana Jezusa.

3. Spotkanie z gimnazjalistami przygotowujÄ…cyni siÄ™ do przyjÄ™cia Sakramentu Bierzmowania i ich rodzicami, odbÄ™dzie siÄ™ za dwa tygodnie – w pierwszÄ… niedzielÄ™ Adwentu po Mszy Å›w. o godz.11.30

4. Wymienianki roczne można składać w zakrystii lub biurze parafialnym. Za tych zmarłych będziemy się modlić, począwszy od pierwszej niedzieli Adwentu, tj. od 30 listopada.

5. Parafianom i DobroczyÅ„com, którzy uczestniczÄ… w opÅ‚acaniu rachunków za utylizacjÄ™ Å›mieci z cmentarza mówiÄ™ „Bóg zapÅ‚ać”! Ks. Rektor PWSD w Gnieźnie dziÄ™kuje za ofiary zebrane 1 listopada na cele tej uczelni.

6. „Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a.