Ogłoszenia duszpasterskie - niedziela 27.10.2013r.

2013-10-27

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia duszpasterskie - niedziela 27.10.2013r.

1. Msze Å›w. w miesiÄ…cu październiku (oprócz Å›rody) sÄ… odprawiane o godz.17.30; po Mszy Å›w. modlitwa różaÅ„cowa.

2. Msza Å›w. w Å›rodÄ™ o godz.18.00; Różaniec po Mszy Å›w.

3. Różaniec dla dzieci we wtorek o godz.16.00, a mÅ‚odzież z gimnazjum przewodniczy modlitwie różaÅ„cowej w czwartek po Mszy Å›w.

4. Spowiedź pierwszopiÄ…tkowa – w czwartek 31 października od godz.16.00

5. W Uroczystość Wszystkich SwiÄ™tych, Msze Å›w. bÄ™dÄ… odprawiane: godz. 8.00 - w koÅ›ciele parafialnym godz. 9.30 - w koÅ›ciele filialnym godz.13.00 - na cmentarzu ( przy sprzyjajÄ…cej pogodzie) Po Mszy Å›w. bÄ™dzie procesja i modlitwa za zmarÅ‚ych. Ofiary zbierane na cmentarzu przeznaczone bÄ™dÄ… na potrzeby Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie. W tym dniu nie obowiÄ…zuje wstrzemięźliwość od pokarmów miÄ™snych.

6. W sobotÄ™ 2 listopada obchodzimy Wspomnienie Wszystkich Wiernych ZmarÅ‚ych. Modlimy siÄ™ szczególnie za dusze w czyśćcu. Msze Å›w. bÄ™dÄ… odprawiane: godz. 9.00 - w koÅ›ciele filialnym; po Mszy Å›w. procesja z modlitwÄ… za zmarÅ‚ych godz.18.00 – w koÅ›ciele parafialnym; przed MszÄ… Å›w. - o godz.17.30 – modlitwa różaÅ„cowa za naszych zmarÅ‚ych.

7. Wymienianki jednorazowe można składać w biurze parafialnym (przed Mszą św.) lub w zakrystii (po Mszy św.) W intencji tych zmarłych będziemy się modlić przez cały tydzień w dni powszednie od poniedziałku 4 do soboty 9 listopada o godz.17.00 Wymienianki roczne można składać przez cały miesiąc listopad. Za tych zmarłych będziemy się modlić, począwszy od pierwszej niedzieli Adwentu.

8. " Przewodnik Katolicki" jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.