Ogłoszenia duszpasterskie - niedziela 24.11.2013r.

2013-11-25

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 24.11.2013r.

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla WszechÅ›wiata. Po Mszy Å›w. o godz. 9.30 odmówimy przed wystawionym NajÅ›wiÄ™tszym Sakramentem LitaniÄ™ do Serca Pana Jezusa.

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środy po Mszy św. o godz.18.00

3. Wymienianki roczne można jeszcze składać w zakrystii lub w biurze parafialnym. Za tych zmarłych będziemy się modlić od następnej niedzieli.

4. Spotkanie z gimnazjalistami przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i ich rodzicami, odbędzie się za tydzień, w pierwszą niedzielę Adwentu, po Mszy św. godz.11.30

5. W przyszÅ‚Ä… niedzielÄ™, po każdej Mszy Å›w. poÅ›wiÄ™cÄ™ opÅ‚atki wigilijne, które bÄ™dzie można nabywać w zakrystii – przed lub po Mszy Å›w.

6. W ubiegÅ‚Ä… niedzielÄ™ zebraliÅ›my na pomoc dla FilipiÅ„czyków kwotÄ™ 750 zÅ‚

7. „Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a.