Ogłoszenia duszpasterskie - niedziela 17.11.2013r.

2013-11-17

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia z dzisiejszej niedzieli

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środy po Mszy św. o godz.18.00

2. Za tydzieÅ„, w niedzielÄ™ 24 listopada przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla WszechÅ›wiata. Po Mszy Å›w. o godz. 9.30 odmówimy przed wystawionym NajÅ›wiÄ™tszym Sakramentem LitaniÄ™ do Serca Pana Jezusa.

3. Wymienianki roczne można składać do końca listopada. Za tych zmarłych będziemy się modlić od pierwszej niedzieli Adwentu, tj. od 1 grudnia.

4. Wszystkim ofiarodawcom, którzy przyczynili siÄ™ do opÅ‚acenia rachunków za utylizacjÄ™ Å›mieci z cmentarza, skÅ‚adam podziÄ™kowanie - „Bóg zapÅ‚ać”.

5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy - w duchu solidarności z chrześcijanami prześladowanymi w Nigerii - kwotę 652 zł

6. " Przewodnik Katolicki" jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.