Ogłoszenia duszpasterskie - niedziela 15 grudnia 2013r.

2013-12-16

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia z niedzieli 15 grudnia 2013r.

1. ZachÄ™cam do uczestnictwa we Mszy Å›w. „Rorate”, która bÄ™dzie odprawiana we wtorek i czwartek o godz.17.00 W czwartek, po Mszy Å›w. w koÅ›ciele filialnym, odbÄ™dzie siÄ™ w Domu Kultury konkurs na najpiÄ™kniejsze lampiony.

2. Okazja do spowiedzi Å›w. adwentowej bÄ™dzie we wtorek 17 grudnia. Kilku kapÅ‚anów z naszego dekanatu bÄ™dzie spowiadać w godz.14.00 - 15.00 i od 16.00 - 17.15

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środy po Mszy św. o godz.18.00

4. Za tydzieÅ„, w niedzielÄ™ 22 grudnia o godz.16.00 odbÄ™dzie siÄ™ spotkanie opÅ‚atkowe dla czÅ‚onków Å»ywego RóżaÅ„ca oraz Adoratorek NajÅ›wiÄ™tszego Serca Pana Jezusa.

5. Opłatki wigilijne można nabywać - przed i po Mszy św. - w zakrystii

6. DziÄ™kujÄ™ wszystkim Parafianom i GoÅ›ciom, którzy w ubiegÅ‚Ä… niedzielÄ™ zÅ‚ożyli ofiary na opÅ‚acenie rachunku za przebudowÄ™ przyÅ‚Ä…cza energetycznego do koÅ›cioÅ‚a parafialnego (zebraliÅ›my prawie poÅ‚owÄ™ potrzebnej sumy).

7. „Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a.