Ogłoszenia duszpasterskie - niedziela 10.11.2013r.

2013-11-10

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia z dzisiejszej niedzieli

1. Dzisiaj, po Mszy Å›w. o godz.9.30 odbÄ™dzie siÄ™ spotkanie CzÅ‚onków Å»ywego RóżaÅ„ca i Adoratorek NajÅ›wiÄ™tszego Serca Pana Jezusa.

2. Jutro, w poniedziaÅ‚ek 11 listopada przypada 95 rocznica odzyskania niepodlegÅ‚oÅ›ci przez naszÄ… OjczyznÄ™. W tym dniu modlimy siÄ™ za tych, którzy oddali życie za wolnÄ… i niepodlegÅ‚Ä… PolskÄ™. Msza Å›w. poÅ‚Ä…czona z uroczystoÅ›ciami patriotycznymi – przygotowanymi przez uczniów SzkoÅ‚y Podstawowej w Owieczkach – sprawowana bÄ™dzie w koÅ›ciele filialnym o godz.10.30

3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środy po Mszy św. o godz.18.00

4. Wymienianki roczne można składać przez cały miesiąc listopad. Za tych zmarłych będziemy się modlić, począwszy od pierwszej niedzieli Adwentu.

5. Ofiary zbierane dzisiaj podczas Mszy Å›wiÄ™tych ( druga niedziela miesiÄ…ca ) przeznaczamy na opÅ‚acenie rachunków za utylizacjÄ™ Å›mieci z naszego cmentarza. Po Mszach Å›wiÄ™tych ( przed koÅ›cioÅ‚em ) bÄ™dzie możliwość zÅ‚ożenia do puszki daru serca, w duchu solidarnoÅ›ci z chrzeÅ›cijanami przeÅ›ladowanymi w Nigerii.

6. " Przewodnik Katolicki" jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.