Ogłoszenia duszpasterskie - niedziela 03.11.2013r.

2013-11-03

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia z dzisiejszej niedzieli

1. Różaniec za zmarłych, których polecamy Miłosiernemu Bogu w czasie „wymienianek”, odmawiamy od poniedziałku 4 do soboty 9 listopada o godz.17.00

2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środy po Mszy św. o godz.18.00

3. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek 8 listopada od godz.8.00

4. Spotkanie Członków Żywego Różańca i Adoratorek Najświętszego Serca Pana Jezusa odbędzie się za tydzień, w niedzielę 10 listopada, po Mszy św. o godz.9.30

5. Wymienianki roczne można składać przez cały miesiąc listopad. Za tych zmarłych będziemy się modlić, począwszy od pierwszej niedzieli Adwentu.

6. Ofiary zbierane podczas Mszy św. za tydzień ( w drugą niedzielę miesiąca ) przeznaczamy na opłacenie rachunków za utylizację śmieci z naszego cmentarza. Po Mszach św. - przed kościołem - będzie możliwość złożenia do puszki daru serca w duchu solidarności z chrześcijanami prześladowanymi w Nigerii.

7. 1 listopada, przy cmentarzu, zebraliśmy kwotę 510 zł, którą przekazaliśmy PWSD.

8. " Przewodnik Katolicki" oraz kalendarz jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.

ks. proboszcz Jan Łykowski