Ogłoszenia duszpasterskie - niedziela 01.12.2013r.

2013-12-02

Poniżej zamieszczamy ogłoszenia duszpasterskie z niedzieli 1 grudnia 2013r.

1. Dzisiaj, po każdej Mszy Å›w. bÄ™dzie poÅ›wiÄ™cenie opÅ‚atków wigilijnych, które bÄ™dzie można nabywać codziennie w zakrystii (przed lub po Mszy Å›w.)

2. Także dzisiaj, po Mszy św. godz.11.30 odbędzie się spotkanie z gimnazjalistami przygotowującymi się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania i ich rodzicami.

3. Zapraszam wszystkich Parafian, aby razem z dziećmi uczestniczyli w czasie Adwentu we Mszy Å›w. „Rorate”, która bÄ™dzie odprawiana we wtorki, czwartki i piÄ…tki o godz.17.00 W ostatnim dniu w wybierzemy najpiÄ™kniejsze lampiony.

4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest odprawiana w środy po Mszy św. o godz.18.00

5. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w czwartek 5 grudnia od godz.15.30

6. W piÄ…tek 6 grudnia bÄ™dziemy przeżywać dzieÅ„ poÅ›wiÄ™cony naszemu Patronowi Å›w. MikoÅ‚ajowi. Zapraszam wszystkich Parafian i GoÅ›ci na godz.18.00 do koÅ›cioÅ‚a parafialnego. Dzieci ze szkoÅ‚y w FaÅ‚kowie wraz z p. KatechetkÄ… przygotowaÅ‚y krótki program artystyczny. MszÄ™ Å›w. odpustowÄ… bÄ™dzie sprawowaÅ‚ ks. prob. Andrzej Januchowski z Modliszewka.

7. Chorych odwiedzę z posługą sakramentalną w sobotę 7 grudnia od godz.8.00

8. Za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele gospodarcze naszej parafii (opłacenie rachunku na sumę 4.300zł za przebudowę przyłącza energetycznego)

9. „Przewodnik Katolicki” jest do nabycia przy wyjÅ›ciu z koÅ›cioÅ‚a.